4^{th} Conference

GEOMETRY AND TOPOLOGY OF MANIFOLDS

Krynica 29 IV – 04 V 2002

http://im0.p.lodz.pl/konferencje/krynica2002

Organizatorzy

– Instytut Matematyki Politechniki Łódzkiej Adres: Al. Politechniki 11, 90-924 Łódź Jan Kubarski (przewodnicza̧cy), e-mail: kubarski@ck-sg.p.lodz.pl

– Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków Adres: ul. Wł. Reymonta 4, 30-059 Kraków Robert Wolak, e-mail: wolak@im.uj.edu.pl

– Wydział Matematyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej, Kraków Adres: al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków, Tomasz Rybicki, e-mail: tomasz@uci.agh.edu.pl

TRZECI KOMUNIKAT Dojazd

Drodzy Koledzy i Koleżanki,

Dzień 28 kwietnia [niedziela] jest przeznaczony na dojazd. Autokar Uniwersytetu Jagiellońskiego odjedzie z Krakowa do Krynicy o godz. 15.30 spod Instytutu Matematyki ul. Reymonta 4. Instytut mieści siȩ na 5 piȩtrze, tel. 012-633 97 81 .

Planowany przyjazd do Krynicy na godzinȩ 18.30. Pierwszym posiłkiem konferencyjnym bȩdzie kolacja w dniu 28 kwietnia o godz. 19.30.

Dojazd z Dworca Kolejowego do Instytutu Matematyki: tramwajem linii 15: wysia̧ść należy na 5-tym przystanku przy rogu ul. Oleandry - budynek IM znajduje siȩ na końcu tej ulicy. Bilet autobusowy/tramwajowy kosztuje 2.20zł u motorniczego 2.70zł .

Tel. do hotelu Baśka w Krynicy: 018 4715888. Hotel znajduje siȩ na stoku powyżej dworca kolejowego.

Prosimy o krótki list elektroniczny informuja̧cy o chȩci skorzystania z autobusu uczelnianego Kraków-Krynica - adres: wolak@im.uj.edu.pl.

Dojazd samochodowy z Krakowa przez Bochniȩ, Nowy Sa̧cz.

Osoby które nie nadesłały pełnego zgłoszenia lub streszczeń referatu proszone sa̧ o pilne ich nadesłanie w celu przygotowania Materiałów Konferencyjnych oraz umieszczenia w Internecie. Prosimy również o przesłanie swojego abstraktu do światowej bazy konferencji i abstraktów

http://atlas-conferences.com/

Można to zrobić używaja̧c adresu

http://at.yorku.ca/cgi-bin/amca/submit/cajc-01

Wstawiony abstrakt można obejrzeć używaja̧c adresu

http://at.yorku.ca/cgi-bin/amca/cajc-01

Uprzejmie informujemy o zamiarze wydania Proceedingsów pokonferencyjnych (prace przegla̧dowe lub oryginalne) w jednym z numerów czasopisma Universitatis Iagellonicae Acta Mathematica. Szczegóły bȩda̧ podane na konferencji. Termin nadsyłania prac bȩdzie upływał 1 Października 2002 r.

Orientacyjny plan obrad naukowych wyślemy w 4 komunikacie. Informujemy także o zorganizowaniu specjalnej sesji popołudniowej (najprawdopodobniej w czwartek) poświȩconej pamiȩci profesora Stanisława Goła̧ba, którego setna rocznica urodzin przypada w tym roku (26 lipca). Planowane sa̧ wysta̧pienia profesorów: A.Zajtza, W.Waliszewskiego, W.Mikulskiego i R.Gera. Oczekujemy ewentualnych dalszych (krótszych) wysta̧pień i wspomnień.

Z poważaniem, organizatorzy:

Jan Kubarski, Robert Wolak, Tomasz Rybicki