3^{rd} Conference

GEOMETRY AND TOPOLOGY OF MANIFOLDS

Krynica 29 IV – 05 V 2001

http://im0.p.lodz.pl/konferencje/krynica2001

Organizatorzy

– Instytut Matematyki Politechniki Łódzkiej Adres: Al. Politechniki 11, 90-924 Łódź Jan Kubarski (przewodnicza̧cy), e-mail: kubarski@ck-sg.p.lodz.pl

– Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków Adres: ul. Wł. Reymonta 4, 30-059 Kraków Robert Wolak, e-mail: wolak@im.uj.edu.pl

– Wydział Zastosowań Matematyki Akademii Górniczo-Hutniczej, Kraków Adres: al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków, Tomasz Rybicki, e-mail: tomasz@uci.agh.edu.pl

TRZECI KOMUNIKAT Dojazd

Drodzy Koledzy i Koleżanki,

Dzień 29 kwietnia jest przeznaczony na dojazd. Sprawami tymi zajmuje siȩ Robert Wolak. Autokar Uniwersytetu Jagiellońskiego odjedzie z Krakowa do Krynicy o godz. 15.00 spod Instytutu Matematyki ul. Reymonta 4. Instytut mieści siȩ na 5 piȩtrze, tel. 012-633 97 81.

Planowany przyjazd do Krynicy na godzinȩ 18. Pierwszym posiłkiem konferencyjnym bȩdzie kolacja w dniu 29 kwietnia o godz. 19.

Dojazd z Dworca Kolejowego do Instytutu Matematyki:autobusem 179: wysia̧ść należy na 5-tym przystanku lub tramwajem linii 15: wysia̧ść należy na 5-tym przystanku przy rogu ul. Oleandry - budynek IM znajduje siȩ na końcu tej ulicy. Bilet autobusowy/tramwajowy kosztuje 2.20 zł u motorniczego 2.70 zł .

Tel. do hotelu Baśka w Krynicy: 018 4715888. Hotel znajduje siȩ na stoku powyżej dworca kolejowego.

Prosimy o krótki list elektroniczny informuja̧cy o chȩci skorzystania z autobusu uczelnianego Kraków-Krynica - adres: wolak@im.uj.edu.pl.

Autobusy kursowe na trasie Kraków-Krynica wyjeżdżaja̧ z dworca PKS na przeciw dworca głównego PKP o godzinach: 6.40, 7.50, 9.40, 10.40, 12.10, 12.30, 13.30, 15.15, 16.40.

Dojazd samochodowy z Krakowa przez Bochniȩ, Nowy Sa̧cz.

Osoby które nie nadesłały pełnych zgłoszeń, tytułów referatów, streszczeń lub prac proszone sa̧ jeszcze o ich nadesłanie w celu ukończenia przygotowania Materiałów Konferencyjnych oraz umieszczenia w Internecie.

Organizatorzy przypominaja̧ o obowia̧zku przywiezienie potwierdzenia dowodu wpłaty na konferencjȩ.

Uprzejmie informujemy o zamiarze wydania Proceedengsów pokonferencyjnych (prace przegla̧dowe lub oryginalne) w jednym z numerów czasopisma ”Universitatis Iagellonicae Acta Mathematica”. Szczegóły bȩda̧ podane na konferencji.

Orientacyjny plan obrad naukowych wyślemy w IV komunikacie.

Z poważaniem i życzeniami Świa̧tecznymi , organizatorzy:

Jan Kubarski, Robert Wolak, Tomasz Rybicki